25 квітня 2024 року Закарпатським обласним центром соціальних служб у співпраці з КРУ "Обласний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю" Раннє Втручання Ужгород, Закарпаття було проведено вже четвертий семінар “Ефективні шляхи допомоги сім’ям, які виховують дітей з порушенням розвитку під час війни”.

За результатами засідання обласної робочої групи з питань розвитку системи раннього втручання Закарпатським обласним центром соціальних служб у співпраці з КРУ "Обласний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю" 29 лютого було проведено семінар на тему: “Ефективні шляхи допомоги сім’ям, які виховують дітей з порушенням розвитку під час війни”.

25-26 січня відбулася чергова зустріч команд-фахівців раннього втручання Закарпатської області. Метою зустрічі було проведення тренінгу "Травмо-інформована допомога". Учасники, команди Міжгір'я та
Сваляви, разом з тренерами раннього втручання занурилися в тему, щоб удосконалити свої знання, навчитися розпізнавати ознаки стресу у найменших членів суспільства - дітей віком від 0 до 5 років, способи розширення "вікна толерантності",  і, звісно, шляхи допомоги сім'ям, які пережили травматичні події. У затишній обстановці, не забули обговорити і самотурботу, яка необхідна кожному спеціалісту. У роботі були використані матеріали, які  отримані в ході навчання для тренерів експертами Фонду по роботі з травмами ARQ (Нідерланди).

30 грудня відбулася підсумкова зустріч Департаменту соціального захисту населення Закарпатської ОВА по результатам роботи у 2023 році. Заступник голови ОВА Петро Добромільський озвучив важливість розбудови мережі послуги раннього втручання.

У грудні 2023 року у рамках роботи Батьківського Клубу Раннього втручання ми провели майстер-класи по роботі з глиною. Для цього ми запросили чудову фахівчиню, мисткиню Юлію Єгорову-Рогову, членкиню Національної Спілки художників України, та й просто щиру і відкриту жінку.
   Чому глина? Тому що це "живий" матеріал. З Юлею ми занурились у відчуття, в інтуїтивне ліплення, а це не про тему чи ідею, а про зміст, сутність, наповнення...
   Що відчувають руки, коли вони тримають життя? І разом з нашими мамами наші руки творили різні образи, фігури, химери - все те, що підказувало відчуття.
   А потім - тепле жіноче чаювання у цій Майстерні Див, серед творчого хаосу, веселого сміху у радісній атмосфері.
   Сподіваємось, що наші результати спонукатимуть і вас, батьків раннього втручання, долучатись до нашого затишного простору)