У стані стресу дуже важко бути уважними до потреб дитини, але це може бути важко через власний нестабільний стан. Тому намагайтеся зберегти максимально можливу рівновагу, аби підтримати дитину. Нижче кілька порад для батьків, як це зробити.

ЮНІСЕФ разом із Центром Джерело підготували брошуру «Набута інвалідність дитини. Поради батькам і фахівцям», яка містить відповіді на такі запитання:
Як оформити статус інвалідності дитини?
На яку допомогу можна розраховувати та як її отримати?
Як говорити з дитиною про інвалідність?
Де шукати психологічної підтримки?
Як облаштувати домашній та освітній простір?
Що таке інклюзивна освіта та як записати дитину до садочка та школи?
Що потрібно знати вчителям та іншим фахівцям?

Завантажуйте її за посиланням та отримуйте необхідні відповіді.

Емоційне вигорання має свої етапи, що проявляються в будь-якому порядку. Емоційне виснаження. Людина стає байдужою до всього, апатичною, або навпаки - занадто чутливою до всього, часто роздратованою, тривожною.

Тренажер «Локомат» – для дітей з ДЦП

        Пристрій «Локомат» є технічним виробом медичного призначення, виготовленим за останнім словом науки і техніки швейцарською фірмою „Хокома”, світовим лідером в царині розробки й виробництва автоматичних терапевтичних приладів, призначених для реабілітації пацієнтів з порушеннями рухових функцій при неврологічних порушеннях.

Image

1. Допомагаємо повернутись до звичної функціональності. Наше завдання — допомогти дитині у нашому просторі підтримки повернутися як мінімум у той стан, який був до війни, до стресу. 

Регрес, завмирання, гіперактивність, поява страхів чи стан гіперконцентрації — закономірні. Та, коли ми бачимо, що через якийсь час дитина повернулася до звичної вередливості, істерик, або до звичної мудрості та розсудливості, до звичних дій, навичок, реакцій, до звичних страхів або симптомів — це нормально. Це крок назад, після якого будуть кроки вперед.