15-16 травня у Празі відбулася Міжнародна конференція Європейської Асоціації раннього втручання "Будуємо мости".
Серед присутніх учасників багато світових гуру раннього втручання: Майкл Гуральник, Робін Маквільям, Анна-Марія Серано, Тім Мур, Мерелін Еспе-Шервіндт. Від Закарпаття у конференції прийняли участь психологині відділення раннього втручання КРУ "Обласного центру комплексної реабілітації", національні тренерки раннього втручання Наталя Бушко та Світлана Русич.

Цікаві науково-обгрунтовані дослідження про дошкільну інклюзію та стосунки дітей з однолітками прозвучали в доповіді Майкла Гуральника. У доповіді йшлося про важливу функцію розвитку дитини - стосунки та дружба з однолітками. Її важливість полягає в тому, що вона впливає на когнітивну, комунікативну, емоційну регуляцію та про соціальну сферу розвитку.
Емоційно-чутливою була доповідь Анни Кукурудзи "Стійкість ECI - Уроки війни з України". Вона зазначила, що надання послуг РВ в Україні не припинялося після початку активних бойових дій, які призвели до масової міграції сімей та фахівців по всій Україні та за кордон. Виступ завершився оплесками під вигуки "Слава Україні".
Цікавою та насиченою була доповідь Робіна Маквільяма про важливість колаборативних спільних консультацій з батьками.
У виступі він зауважив на те що, як фахівці говорять, роблять та ідентифікують себе може вплинути на їхню позицію по відношенню до родин, які виховують дітей до 4 років з порушеннями розвитку чи ризиком виникнення таких порушень. Важливо звертати увагу на науку та мистецтво спільних консультацій з батьками, опираючись на докази взаємодії між опікуном та фахівцем.