У пятницю, 19 травня, у м.Ужгороді Всеукраїнський форум «Батьки за раннє втручання», ГО «Аутизм. Свідоме батьківство» (м. Запоріжжя),  БО "ХБФ "Карітас-Закарпаття""(м. Ужгород), ГО «Спілка особливих сімей «Ожина»» (м. Кропивницький) та ГО «НЕЄМІЯ» (м. Ужгород) провели Форум Стійкості "Українські Діти + Інвалідність = Права, Можливості, Рівність". Захід проводився під патронатом та за участі Радниці – Уповноваженої Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Дар’ї Герасимчук.

Захід проводився в змішаному онлайн та оффлайн форматі. У ньому взяли участь представники громадських організацій практично з усієї України.
На Форумі обговорювались питання життя дітей з інвалідністю, особливими освітніми потребами, порушеннями чи особливостями розвитку від народження та до «дорослого самостійного життя»:
- раннє втручання;
- інкюзивна освіта;
- супровід осіб з інвалідністю;
- підтримане проживання;
- ресурсне батьківство;
- самостійне життя.
Форум є частиною проєкту «Хай буде весна. Аутизм» ГО «Аутизм. Свідоме батьківство» з Запоріжжя, який виконується за участі та за підтримки Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання», а також за підтримки БО "ХБФ "Карітас-Закарпаття"" та ГО «НЕЄМІЯ». Проєкт впроваджується в межах «СПІЛЬНО» — програми Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), покликаної об’єднати зусилля з урядом, місцевими органами влади, громадським сектором та бізнес-партнерами, щоби надати мультисекторальну допомогу сім’ям із дітьми і за підтримки Партнерства ООН із захисту прав людей з інвалідністю (UNPRPD).Фахівці раннього втручання м.Ужгорода також мали змогу доєднатись до Форуму. Завідувачка відділенням РВ Ірина Рошкович виступила з промовою щодо важливості партнерства батьків та фахівців у цій послузі. Також вона наголосила на 4 основних "китах" РВ - а це:
- сімейеоцентрованість,
- природне середовище;
-трансдисциплінарність;
- координація та інтеграція послуги.
А психолог відділення Наталя Бушко разом з мамою Ольгою Принцовською (яка є однією зі співорганізаторів Форуму) презентували свою спільну роботу "Групи психологічного супроводу для батьків. Точка опори". Ці групи вони ведуть разом вже понад 5 років у БФ"Карітас Закарпаття" і зазначають, наскільки вони є ресурсними та опірними для батьків, особливо у цей час. На це  підтримуюче середовище впливає також формат ведучих - "фахівець + мама", що поєднує раціональність та емоційність, фаховий та особистий досвід.